Stubai

Mikołajki na nartach i w bajkowym Innsbrucku

Mikołajki na nartach

BRAK MIEJSC

Spędź z nami niezwykły, bajkowy tydzień. Mikołajki na nartach, na lodowcu Stubai, połączone z doświadczeniem świątecznej atmosfery bajkowego w tym czasie Innsbrucka, poznanie lokalnych zwyczajów i tradycji, to przeżycie jedyne w swoim rodzaju i na pewno zostanie w Waszej pamięci na długo.

Na wyjazd zapraszamy dużych i małych, narciarzy, snowboardzistów, jak i osoby nieuprawiające sportów zimowych. Bliskość terenów narciarskich z jednej strony oraz Innsbrucka z drugiej, gwarantuje aktywne i ciekawe spędzenie każdego dnia!

Co będziemy robić? Oto najważniejsze punkty programu:

  • Narty na lodowcu: alpejska panorama, zróżnicowane trasy, dobre jedzonko – jednym słowem, aktywne dni na stoku! Przyjazne dla dzieci wyciągi gondolowe i krzesełkowe, szerokie i płaskie stoki, a także duży teren dla początkujących narciarzy gwarantują wspaniały rodzinny dzień na nartach. W razie potrzeby możliwe szkolenie i opieka nad początkującymi narciarzami!
  • Świąteczny Innsbruck: jedyna na świecie 14-metrowa choinka wykonana z kryształów Swarovskiego, 200 świątecznych stoisk i liczne imprezy towarzyszące to przedświąteczna atmosfera Innsbrucka, którą warto poczuć.
  • Parada św. Mikołaja: tradycją tyrolskich miejscowości są parady i pochody orszaków św. Mikołaja. W tym roku Święty Mikołaj po raz kolejny obdaruje prezentami wszystkie dzieci, zarówno te młodsze, jak i starsze, a spróbujemy się z nim spotkać, odwiedzając go w miejscowości Axams.
  • Pochód Krampusów: Wiecie czym jest Krampus? Pół-koza, pół-demon. Dzieci i dorośli, którzy przez cały rok źle się zachowywali, powinni się go obawiać, gdyż 5 grudnia, w przeddzień Mikołajek, wymierza im kary. W każdym razie dzieje się tak w Austrii, podczas dorocznych, tradycyjnych parad (Krampuslauf). Zamierzamy spotkać tego jegomości i przyjrzeć mu się z bliska!
  • Kryształowe Światy Swarovskiego: Ośrodek Swarovski Kristallwelten to jedna z najpopularniejszych atrakcji Tyrolu. W stulecie założenia firmy Swarovski, multimedialny artysta austriacki André Heller stworzył krainę fantazji, która nie ma sobie równych. Muzeum otoczone jest ogrodem, w którym znajduje się wiele zakątków ciekawych dla dużych i małych odwiedzających.
  • Muzeum Sztuki Ludowej (Tyrolean Folk Art Museum): miejsce warte odwiedzenia, jeśli chcesz poznać lokalne tradycje i sztukę. Naczynia, meble, przedmioty kultu religijnego i typowa odzież – wszystko co składa się na prezentowaną w muzeum kulturę tyrolską. Wystawa w muzeum jest interaktywna, odmienna od statycznych zazwyczaj ekspozycji tego typu.
  • Baseny i sauny: nie musimy tłumaczyć, jak miło i dobrze jest zanurzyć się w ciepłej wodzie basenu po całym dniu na mroźnym powietrzu, czy też zregenerować podczas seansu w saunie. Dlatego podczas naszego wyjazdu basen i sauny to punkt obowiązkowy!
  • Lodowisko: a jeśli dzień na stoku to za mało, świetnym uzupełnieniem będzie lodowisko!
Zajęte miejsca
100%

ZGŁOŚ UDZIAŁ

Zapraszamy, zgłoś swój udział na adres mailowy: adjd@adjd.pl. W razie pytań czekamy pod numerem telefonu 22 654 01 61

Koszyk na zakupy